| Metin2Roo a întrebat:

Dupa cum cred ca toata lumea stie dupa un ttimp preturile telefoanelor scad... Stie cineva cam cand vor avea loc ieftenirile telefoanelor Samsung galaxy s6?

Răspuns Câştigător
| coolboy22 a răspuns:

A fost ieri la reducere Samsumg Galaxy S6 la 2499 lei pe evomag, stocul a tinut cateva ore. Urmareste www.reduceri-zilnice.com pentru oferte.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand o sa apara urmatorul model

| Metin2Roo explică:

Wow... stai asa... Samsung galaxy s5 dupa 3 luni a scazut pretul cu 400 lei... cum poti spune ca doar la urmatorul model va scade pretul... totusi se face treptat scaderea nu il bagi la jumatate din prima