| rapgirl123 a întrebat:

Cei care au Samsung Galaxy s4, sunteti multumiti de el? Eu sunt adepta telefoanelor cu ecran mare. Bateria tine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Eu am Samsung galaxy S4 si ti-l recomand cu placere! Este mult mai bun decat orice Iphone si este si mai ieftin. Bateria daca nu faci nimic pe el tine si 5 zile. Daca te joci intr-una nu te tine mai mult de 6 ore. Funda?

4 răspunsuri:
| dantomescu78 a răspuns:

Buna,

L-am avut si eu dar din pacate nu am putut sa il tin decat vreo 7-8 zile (cam atat a durat reparatia celuilalt telefon).

Ma. ce pot sa spun. Mi-a placut mult telefonul. Baterie in medie te tine doua zile (daca vorbesti la el si mai intri si pe net din cand in cand) dar daca il lasi mai moale o sa te tina si mai mult.

Ca sa fiu sincer, ceea ce nu mi-a placut la el a fost faptul ca era cam mare pentru mana mea. Daca mai vrei si alte pareri poti sa intri aici: http://bit.ly/1lyAiQg si le vei gasi in josul paginii.

Tot acolo vei gasi si telefonul la un pret promotional in aceasta perioada!

| StefanERC a răspuns:

Are un prieten s4 si see arata f multumit de el

Zice ca-l pune la incarcat in fiecare seara chiar daca mai are 30 40% baterie si se joaca ca disperatu pe el

| vladtaurus a răspuns:

Buna! Este destul de bun telefonul pentru pretul care il are, bateria tine cam 1 zi jumate 2 in regim normal iar daca te joci non-stop cam 6 7 ore

| JohnnyB98 a răspuns:

Sunt destul de multumit de el. Il am de ceva timp si nu are probleme cu softul sau sa se blocheze. Bateria tine cam o zi in ritm normal, tinand cont ca are si ecranul mare. Iar pretul este mult mai rezonabil decat la un iphone