| Cristinel1994 a întrebat:

fratimiu a comandat un trening si o pereche de adidasi care trebuie sa soseasca iar el este plecat si eu nu am bani sa le platesc si nu stie nici numarul la care a facut comanda, deci cum fac sa nu le primesc daca nu raspund sau nu ies afara ce se intampla?

2 răspunsuri:
| JASMYNA88 a răspuns:

Se returneaza produsele. eventual poti cauta pe site sau in mail cu ce firma de curier vine, suni la ei la sediu si le zici sa ti-o aduca maine sau cand e fratele tau acasa

| PufoshenienexT a răspuns:

Poti spune ca nu au fost aduse la timp sau le poti returna sau zici ca comanda nu este pentru tine