| AlecsUCV a întrebat:

imi poate spune cineva de unde pot sa-mi cumpar o sapca monster energy, din Craiova, nu de pe okazii.ro sau alte site-uri!

4 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Salut.Si eu sunt din Craiova, cauta in Sucpi! De acolo mi-am luat si eu si e tot Monster Energy!

| Andre_Roxy_1999 a răspuns (pentru τττ):

Vreau si eu chiar daca sunt fata dar in ce stand din sucpi? Ai putea sa imi spui repede...

| τττ a răspuns (pentru Andre_Roxy_1999):

Nu stiu sa iti explic. Unde e fantanita aia albastra rolling on the floor. E la o femeie.

| Nolifenodeath a răspuns:

Sincer nu cred ca poti gasi intru-n magazin din Craiova. Nu-ma de pe net incerca de pe okazii dar ai grija sa vezi si cate negative si pozitive are de la cine cumperi.
Incearca intru-n moll,
La magazinele New York sau Croup.