| MrBlack321 a întrebat:

Imi spuneti va rog ce telefon sa aleg? adica eu vreau un telefon ieftin, cu ecran mare si sa prinda wi-fi bine.

8 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Ieftin+Ecran mare+conexiuni bune hmm

Pai, ar fi Galaxy s3 mini(4'' ecran decent)
P5 Quad (4, 5'')
HTC Desire 310 (4, 5'')

Astea-s cele mai bune(parerea mea), in rest gasesti doar Utok, gigabyte, etc si nu cred ca ai incredere inca in ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa-ti cumperi o replica de galaxi.
Mai poti opta pentru Huawei sau Allview.

| marian5693 a răspuns:

Alcatel x-pop. Am eu de 1 an si e bun. Nu am avut probleme pana acum. Poti cauta detalii despre el pe gsmarena daca te intereseaza modelul.

| jessi12 a răspuns:

LG Optimus L7. Are ecran mare ..camera pe spate de 5 M ...are camera si pe fata ..cauta mai multe detalii. Sper sa-ti placa!

| TipuCuIntrebarile a răspuns:

Vodafone smart mini

| alinuzzu24 a răspuns:

Salut! Eu am un telefon pe care ti l-as recomanda si tie( Allview P5)... Sunt foarte multumit de el: are un ecran mare, procesor bun, camera foarte buna etc. Cand am cumparat eu telefonul am dat pe el 900 lei, sincer sa fiu acum nu stiu cat mai costa, dar multe telefoane sau ieftinit si ai putea sa iti cumperi un Allview P5 QuadCore care din cate am inteles este 1000 de lei. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| MrBlack321 explică (pentru alinuzzu24):

Am auzit si eu de Allview dar nu l-am incercat mersi de sfat

| Frank51 a răspuns (pentru alinuzzu24):

Acel Allview costa acum 600 de lei, este un chilipir.