| AlexCicura a întrebat:

in primul rand sunt interesat de o pereche de adidas superstar dar nu stiu ce sa fac doarece multi prieteni imi zic ca nu merita, altii ca da..Adica stiu ca trecut trend-ul dar as vrea totusi o pereche.Voi ce ziceti?
Aaa da si uitasem daca stiti cumva paginii de resell pe Facebook, insta, va rog sa le lasati mai jos.
:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ar trebui sa iti cumperi ce oti place tie, fie ca merita sau nu, pana la urma tu porti adidasii nu ei '. pe situ' acesta au superstar originali
https://sizeer.ro/adidas-superstar-2020-barbati-pantofi-sport-alb-eg4958

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunca la gunoi incaltamintea

| AlexCicura explică (pentru anonim_4396):

?