| AlexUnder a întrebat:

Salut am o propunere pentru cineva care vrea sa faca niste bani in primul rand o sa va spun ca o sa folosim sistemul de affiliere pe facebook, iar problema mea este ca am nevoie de o echipa deci de cel putin inca un om pentru administrarea paginii sa o putem popula foarte mult, iar apoi sa castigam bani din affiliere cine e interesat sa lase un raspuns

9 răspunsuri:
| 50deBANI a răspuns:

Despre ce vrei sa fie pagina?

| AlexUnder explică (pentru 50deBANI):

Pai pagina va contine lucruri gen bancuri stiri noi si chesti din acestea

| 50deBANI a răspuns:

Sti pagina aia "sursa ta"
Gen aia?

| AlexUnder explică (pentru 50deBANI):

Deci nu am inteles ce ai vrut sa spui acum Eu vreau sa fac o pagina de facebook care va contine bancuri mesaje amuzante stiri it si tot felul si vreau ca cineva sa ma ajute cu posturile.

| 50deBANI a răspuns:

Atunci eu ce ar trebui sa fac?

| AlexUnder explică (pentru 50deBANI):

Tu ar trebui sa cauti stiri si idei sa postezi pe aceea pagina deoarece eu nu o sa pot sa pun mai mult de 6-7 postari pe zi si nu cred ca ar fi destul si tu ai putea sa pui posturi

| 50deBANI a răspuns:

OK
Accept

| 50deBANI a răspuns:

Vezi ca ti-am trimis cerere de prietenie

| TonyStarkk a răspuns:

Eu sunt interesat!