| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei din Cluj. Ce cantine exista cat mai aproape de centru/Casa Matei? Si daca puteti sa imi spuneti si preturile.
Mersi!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Sunt doua restaurante-cantine cu autoservire, ambele apartinand Primariei.
Mancare buna si relativ ieftina (10-25lei, in functie de mancarurile alese si numar de feluri):
- pe strada Memorandumului nr. 10 - restaurantul "Memo 10"
- pe strada Emile Zola, vis-a-vis in dreptul Bisericii Franciscane - cantina autoservire (aici se poate manca si la abonament sau dusa mancarea chiar acasa)
Pofta buna!