| MihaelaDart a întrebat:

Livrările din magazin vor fi livrate din Grecia. Nu-i musai să conțină Grecia într-un nume, căci voi face bannerul cu steagul și descrierea ceea ce se vor înțelege de la sine. Vă cer câteva sugestii de a-mi propune ce nume să ii pun noii mele pagini de Facebook unde voi avea spre vânzare produse bio precum: măsline, ulei de măsline, miere, dulcețuri. Mulțumesc anticipat!
P.S. Doresc sa fie un nume ușor de pronunțat, nu sofisticat. Le puteți scrie și în romana căci la randul meu știu să le traduc în engleză, nu-i problema.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greek Goods; Platonik, AristoGoods, Aristokratik, Larissa (regiune din Grecia); Foodiva, Athenika.

| MihaelaDart explică (pentru anonim_4396):

Larissa nici vorbă laughing, bine că nu aveai de unde știi. Produsele vor avea originea numai din Halkidiki, nu as putea pune Larissa big grin. Aristokratik suna bine. Am notat și cu o sugestie mai sus, rămâne să mă hotărăsc pe care o adaug.

| Gabigabyi a răspuns:

Made with love by mihaela

| MihaelaDart explică (pentru Gabigabyi):

E prea lung din păcate, clientul căuta nume atrăgătoare și scurte, ușor de pronunțat. Nu-s făcute produsele de mine ci eu le cumpăr de la producătorii din zonă. Eu sunt doar distribuitorul lor deși ajut sa fac cunoscută zona unde locuiesc prin preparatele biologice.

| Gabigabyi a răspuns (pentru MihaelaDart):

Naturaloves?

| MihaelaDart explică (pentru Gabigabyi):

Este o idee... Nu cu love oricum, un cred că i-ar merge mai bine Natural Products.