| StefanMicutzu a întrebat:

luna viitoare vreau sa-mi achizitionez un laptop. Vreau unul pentru gaming (cat sa mearga cele mai noi jocuri, cel putin pe setarile la medium) si nu prea ma incanta laptopurile din magazine, gata facute. Exista vreun loc in care imi pot alege eu componentele laptopului (ca la PC)? (buget sub 3000 Ron)

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sunt am vazut Acer, Lenovo, Asus la preturi bune cu placa video de 2gb amd sau nVIDIA get force, undeva in 1700 de ron noi la mediagalaxy, te poti juca multe jocurii, faza e ca cpu se inclazeste rapid la laptop

2 răspunsuri:
| HuShEr a răspuns:

Daca vrei un laptop bun lasa-mi mesaj in privat te pot ajuta eu totusi eu recomand un calculator...

| madalinfindrihan a răspuns:

Asus Si Hp sunt cele mai bune poate gasesti cu 4-6 GB Ram 4 GHZ si 2gb placa video bafta Funda?