| ALIN1al a întrebat:

m-ar interesa ce sistem home cinema mi-ati recomanda pentru ascultat muzica tare la pc sau la laptop (sau pentru mici petreceri) (in limita a 500 lei) funda+vot

2 răspunsuri:
| herbalist a răspuns:

Am eu un home cinema LG il am din noiembrie dar il vand pentru ca am nevoie de bani. daca te intereseaza sau doar asa ca sa il vezi lasa mi id prin mesaj si vbwinking

| laserworld a răspuns:

Mai bine, cumpara direct un sistem karaoke activ, mare cu usb/mp3, efecte de lumini si bas-boomere de 20cm..costa complet 369 ron.
http://mega-karaoke.shopmania.biz/......-8-6962958