| ALIN1al a întrebat:

as vrea sa stiu ce boxe 5.1 sau, eventual 2.1 (prefer 5.1) imi recomandati. adica eu vreau niste boxe pentru. ascultat muzica tare la laptop sau pc, pentru. mici petreceri, dar in limita a 500 lei funda+vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi or sa spuna sa iti cumperi cine stie ce bomba de sistem. Dar la bugetul tau iti poti lua un home cinema cu dvd cu tot sa iti mai ramana si ceva banuti si sa se auda si bine. Sunt fel si fel de reduceri mai ales la home cinema. Si impusti 2 iepuri dintr-o data. Vezi si un film calitate buna acompaniat la fel de un sunet ireporosabil si poti baga prin auxiliare si un laptop sau un calculator. Crede-ma ca merita mai mult de cat un sistem de calculator simplu. Majoritatea sunt proaste si dupa ce dai in ele dupa cateva luni baraie subwoofer-ul. asa proaste sunt.