| Vasy0105 a întrebat:

vreau sa achizitionez un sistem home cinema http://www.altex.ro/sistem-home-cinema-dvd-lg-dh6420p mai mult pentru muzica, merita cumparat? :)

4 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Vad ca mai ai o intrebare, cumperi sau doar intrebi toata ziua happy, intreaba pana nu iti mai raspunde nimeni laughing

| Vasy0105 explică (pentru Me2):

Pai stii cum e, vreau sa fiu sigur adica sa nu il iau degeaba happy

| johnyxus a răspuns:

Merita,sunet,calitate nimic de reprosat, are un amic exact acelasi sistem

| Vasy0105 explică (pentru johnyxus):

Si chiar scoate 850 de w reali happy?