| Bogdan_Cosmin__XnaW a întrebat:

Salut TPU, m-ar interesa și pe un palton(trenci) din piele naturala pentru bărbați, Mărimea M, maxim L, pe unde as putea sa găsesc în Craiova sau Filiași la un preț cat de cat mai accesibil, sau daca cunoașteți un site pe internet. Vă mulțumesc!

4 răspunsuri:
| StratulatVictoeEugen a răspuns:

In Strehaia.

| Bogdan_Cosmin__XnaW explică (pentru StratulatVictoeEugen):

Unde în Strehaia?

| StratulatVictoeEugen a răspuns (pentru Bogdan_Cosmin__XnaW):

Mergi acolo si gasesti. Pot sa-ti ofere si haina din piele a primarului. Totul la comanda.

| Bogdan_Cosmin__XnaW explică (pentru StratulatVictoeEugen):

La un magazin, in piata, în târg... Unde mai exact?