| Zuzumilk26 a întrebat:

Marți am dat comanda de pe mobiledirect si au zis ca produsele ajung in 24-48 ore.
Astăzi sunt 48 de ore de cand am dat comanda.
Mâine va ajunge comanda?
Am comandat prin Fan courier.

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

24-48 h dupa ce a fost confirmata comanda.

| Sekim a răspuns:

Salut
Aici depinde de firma de curierat si de cand au inmanat-o curierului. Ei spun ca va ajunge de la 24-48 ore de cand este inmanata curierului, nu de cand ai dat comanda. De exemplu, daca dai comanda azi pe 4, in 48 de ore ( pe 6 ) iti va ajunge comanda. Dar depinde si de firma de curierat cat de repede le livreaza, adresa daca e corecta etc.

| Osneros a răspuns:

Nu ti-au dat AWB-ul sa urmaresti coletul?

| Zuzumilk26 explică (pentru Osneros):

Ba da si spune ca ieri la 8 a plecat din Piatra Neamț

| Osneros a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Atunci asteapta pana ajunge. Intarzierea nu e din vina celor de la mobiledirect, ci din vina Fan Courier.