| JamesWatson a întrebat:

O pereche de adidași pentru mers mult pe jos, atat pentru mers pe asfalt cat și drum de țară (pământ).
Idei? Dacă puteți să îmi spuneți și de pe ce site. Multumesc

18 răspunsuri:
| JamesWatson explică (pentru darrio2007):

Mi-ati timis un link spre decathlon.
Eu am cerut model de adidasi nu un site de unde pot să îi cumpăr.
Dar multumesc oricum că ați rapsuns

| darrio2007 a răspuns (pentru JamesWatson):

Eu de la ei cumpar incaltaminte pentru drumetie pe munte pe care ii pot folosi si pe drum de tara si pe asfalt. Daca tu vrei ceva mai de fițe e problema ta.

| JamesWatson explică (pentru darrio2007):

Eu am inceput numele perechi. Mi-ai timis un link cu mai multe.
Nu are nicio legătură cu fițele.

| darrio2007 a răspuns (pentru JamesWatson):

Sunt printre cele mai bune pentru drumetie si altele. Dar tu vrei adidasi. Deci fițe, sa arate bine si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am NikeAir un model ca de bocanci laughing
Sunt foarte buni și nici nu s-au rupt, și totuși ii am de ceva timp. Asa merg și eu pe asfalt, pe drum la tara și sunt foarte buni. Dacă vrei îți pot da un link și poate îți plac!

| JamesWatson explică (pentru anonim_4396):

Da te rog

| JamesWatson explică (pentru anonim_4396):

Multumesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru JamesWatson):

Iti plac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru JamesWatson):

Eu asa am, modelul pe negru.

| JamesWatson explică (pentru anonim_4396):

Da sunt super fain

| JamesWatson explică (pentru anonim_4396):

Și mie îmi plac cei pe negru. Mi se pare că nici nu se murdăresc asa râde

| anonim_4396 a răspuns (pentru JamesWatson):

Chiar nu se murdaresc. Doar banda alba laughing

| JamesWatson explică (pentru anonim_4396):

Super faini

| anamaria82726 a răspuns:

Vezi daca iti plac adidas flacon w