| WaZZuPP a întrebat:

Pot comanda de pe amazon.com un ps3 si unde este adu produsul? Ce taxe mai platesc si incat timp soseste?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Aliiiin a răspuns:

Salut,americanii nu trimit decat cartii in romania.Incearca amazon.uk sau amazon.fr.Si parca stiu ca era taxa vreo 50-80 de ron parca. Funda?

| adrianos97 a răspuns:

Daca aduce in Romania nu stiu dar daca aduc, o sa te sune dupa ce ai dat comanda si do sa ajunga in maxim 72 de ore dupa ce te-au sunat iar drumul costa in jur de 100 ron