| Dante98 a întrebat:

Recent am cumparat un scaun de gaming mai exact un Scaun gaming MARVO CH-106 de la Altex(cam acum 3 luni) iar acum, cusatura scaunului s-a rupt desi nu am tras de ea, nu m-am frecat cu fundu de scaun...stie cineva daca se poate oferi garantie? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| JicaContra a răspuns:

Da telefon la altex si intreaba, in teorie are garantie, in practica, daca te duci la ei cu dubii, s-ar putea sa zica, ca nu, sau ca, daca e rupt atunci nu se mai incadreaza

asa ca fii destept si spune ca vrei sa iei acelasi scaun si intreaba daca are garantie big grin

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Citeste pe factura cu care a venit scaunul si vezi daca are garantie, pe ce perioada si conditiile de garantie.