| F4ntomita a întrebat:

Mi-am cumparat acum 5 luni o pereche de Razer Kraken X 7.1 USB si acum o luna mi s-a rupt headband-ul. Le-am dus la Altex sa rezolv ceva cu garantia dar mi-au anulat-o ca cica e "defect provocat" sau ceva de genul. Nu le-am scapat niciodata sau nu am tras de ele si s-au rupt. Am inteles ca e o problema mai comuna la ele... Ma rog, stie cineva daca pot cumpara un replacement pentru Razer Kraken Pro si sa il folosesc la X?

1 răspuns:
| Andresso a răspuns:

Razer sunt niste pisaturi la capitolul căști am avut 2 perechi diferite, sunetul e jalnic, calitatea castilor e varza. Razer sunt bune la mouse/tastaturi.
Iti recomand sa-ti iei pe viitor Sennheiser, Logitech sau Creative Sound Blaster(6, 7 ș.a.m.d).