| MihaelaDart a întrebat:

Site-uri am tot gasit pe internet, nu e nici o problema in asta, desi nu stiu cat de calitate (sa nu am supriza ca la prima spalare se duce culoare sau se strica materialul) sunt ceea ce prezinta si doresc de la cei care au comandat sa-mi recomande un site cu lenjerii de pat. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| gaby500500 a răspuns:

Poti cumpara de la eMAG, cumparamisim.ro,pentru-pat.ro eu am cumparat de pe eMAG si nu s-a decolorat Funda

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu vrei sa se decoloreze, inainte de prima spalare inmoaie materialul in apa cu otet, de cca 40 grade, timp de un sfert de ora, dupa care clatesti si lasi la uscat.

| MihaelaDart explică (pentru gaby500500):

Nu stiu cate cumparaturi ai facut tu de lenjerie de pat laughing, cu toate astea iti multumesc pentru sugestii, chiar de pe cumparamisim.ro dupa ce am gasit si review-uri cu poze de la clienti pe Facebook mi-a dat incredere mai multa sa fac o comanda. In cazul asta primesti si fundita! happy

| MihaelaDart explică (pentru Bula):

Cam cat otet se pune la 1 litru de apa? Macar sa stiu cat sa pun. Multumesc pentru pont, chiar nu stiam partea asta.

Bula
| Bula a răspuns (pentru MihaelaDart):

La un litru de lapte pui o cana (2-300ml) de otet alimentar, de 9%.