Întrebare recomandată | George20123 a întrebat:

stie cineva un site respectiv un loc(Bucuresti) de unde imi pot cumpara un desktop gaming la un pret cat mai mic?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emag - pe bulevarul Iuliu Maniu, la intrarea spre policlinica Apaca
Altex - Bulevarul Vasile Milea 4, in Afi
Pc Garage - strada Logofatul Tautu 68A

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta la magazinele second hand, acolo poti gasi pc-uri bune, de firma, la preturi mai mici decat cele ieftine si no-name din magazine.

| LittleBugsBunny a răspuns:

Poti merge la pc garage au preturi ok eu unul nu iti recomand sa iei din sh-uri pentru ca nu stii ce si cum iei daca nu te pricepi la pc-uri sa te uiti prin el sa vezi ce piese are plus ca nu ai nici garantie

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru anonim_4396):

Emagul daca nu le dai comanda si vrei sa le iei direct de la ei nu iti dau decat ce vand ei ( scrie pe site produs vandut de x sau vandut de eMAG) eu am patit asta si mi s-a spus sa dau comanda pentru produs

in altex nu mai am incredere de multa vreme pentru ca produsele lor nu sunt chiar de calitate foarte buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

A zis ieftin si tu dai eMAG si altex unde au cele mai mari preturi