| 0k8 a întrebat:

stie cineva unde pot gasi niste Adidasi tip rick owens pana in 5 milioane? Nu fake-uri, knock-offuri sau macar acel stil pe care rick owens il are.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La magazin boss happy fa-ti curaj, fa un dus, imbraca-te fresh, inchide pc, si vezi ca atunci cand iesi de pe usa, poti sa folosesti telefonul ala si pentru altceva in afara de jocuri, gen dai pe maps, si vezi ce magazine ai pe langa tine.
Un carrefour, un decathlon, un adidas, un nike, sunt o gramada.
Si te duci frumos, iesi din casa, si mergi si ii si vezi, pui mana pe ei, ii pui in picioare vezi daca iti vin si tot asa.

| 0k8 explică (pentru anonim_4396):

Se vede ca nu sti ce vreau sa spun...