| bobomega a întrebat:

Stiti vreun site sau firma care face bibelouri la comanda? As avea mare nevoie pentru ca o fata, foarte draga mie mi-a cerut ajutorul, ea vrea bibeloul sa fie cam asa : "As vrea sa fie o minge de fotbal pe care sa fie zapada si o sanie cu mosul si renii ( sau fara reni ) intelegi cum? Adica mosul sa fie pe minge, dar nu desenat, iar mingea aia sa fie de fotbal." Deci va rog frumos sa ma ajutati, nu vreau sa o dezamagesc. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nu cred ca vei gasi vreo manufactura de portelan care sa faca unicate sau, daca printr-o minune gasesti una, pretul acelui bibelou-unicat va fi foarte mare.