| PickMe a întrebat:

TPU! Am nevoie de ajutorul vostru. La profilul meu am o materie idioata, se numeste Istoria Comunismului! Si am de prezentat un obiect de pe vremea comunista sa zic cate ceva despre el. Eu mi-am ales un bibelou ( nu am alt obiect prin casa)... Nu prea am ce sa spun despre el. Stiu ca se punea pe televizor langa un mileu, se primea la botezuri, zile onomasticesti. As mai vrea sa mai spun ceva despre el, nu stiu, un pret, cum il cumparai, ceva legat de el. Daca stiti ceva legat despre bibeloul din vremea comunista va rog frumos sa-mi spuneti sad. Multumesc!

1 răspuns:
| Ami1 a răspuns:

Nu stiu daca poti sau daca ai dar ai putea sa aduci un bibelou atunci cand prezinti sigur profesorul/profesoara va aprecia