| Zuzumilk26 a întrebat:

Sunt bune electronicele de pe Aliexpress?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| LaYeR a răspuns:

Depinde ce electronice, cele mai rentabile sunt lucrurile mici, gen stick usb, incarcator auto si altele, nu te arunca sa cumperi telefoane de sute de lei.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Pentru ca nu sunt originale, sunt copii (fake, false, copiate), facute toate in China.
In plus, nu vin cu garantie, fiind imposibil sa-ti fie reparate, ca nu le mai poti trimite inapoi.

| GoodTV3 a răspuns:

Sincer,nu ti as recomanda sa cumperi de acolo, pentru ca in mare parte toate sunt vandute de chinezi si aproape toate sunt replici care nu tin mult.