| dariutzza09 a întrebat:

Vin si eu cu o intrebare, sper sa imi puteti raspunde. Am facut azi o comanda pe un site din america, am dat prima mea comanda pe paypal, si nu stiu daca am scris bine. Transportul este gratuit, dar la adresa am scris adresa mea de acasa. Banii numai sunt pe paypal, am scris si codul postal tot de pe strada pe care stau eu. Adica, daca eu le-am scris adresa mea de acasa, eu nu o sa stiu de unde sa ridic coletul. Scuze daca am gresit categoria!

1 răspuns:
| valentin0127 a răspuns:

Tu nu te preocupa, paypal are un "microchip" unde arata locatia ta.
Sant sigur ca lucrul care ati cumparat va ajunge acasa, la adresa voastra.
Orecum, categoria este corectawinking
O seara buna!