| dariutzza09 a întrebat:

Vin si eu cu o intrebare. Astazi am dat comanda pe un site din America prin paypal. Am scris adresa mea de acasa si codul postal tot de pe strada pe care stau eu. Intrebarea este, unde o sa imi ajunga coletul pana la urma? La cea mai aproapiata posta de strada mea?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Mie coletele din afara spatiului comunitar imi vin de obicei la Oficiul postal 3 din Pantelimon nr.255 (daca esti din Bucuresti). In orice caz, iti va veni acasa un aviz care te anunta de la ce posta sa ridici coletul.

| dariutzza09 explică (pentru johnnny123):

Multumesc frumos, asa stiam si eu, dar voiam sa ma asigur big grin

2 răspunsuri:
| oldschool207 a răspuns:

O sa iti vina curierul la usa.