| luetA a întrebat:

Salut,am o nelamurire, sper sa ma puteti ajuta.Am facut comanda de pe site-ul lightinthebox.com,e site ce are depozite in China dar si in Europa,am facut comanda pe adresa unde stau in camin(viza de flotant), ma intrebam daca coletul vine direct pe adresa unde am facut comanda sau vine la un oficiu postal? Help me please!

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Daca vine din China vine obligatoriu la un oficiu postal, implica cheltuieli vamale.
Daca vine din Europa, depinde.
Problema la camine si oficiun postal e ca risti sa nu sesizezi cand esti instiintat sa ridici coletul si se va returna.
Bafta

| luetA explică (pentru CataC):

Tocmai am fost instiintat, coletul a ajuns in sfarsit, cred ca a fost trimis din depozitele din Europa, a sosit in 10 zile lucratoare.Mersi mult pentru raspuns. happy