| Supremejordannike2004 a întrebat:

Voi ați comandat vreodata de pe Gearbest?
Ca aș vrea să imi comand si eu.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Comandat de mai multe ori. Am patit la un moment dat sa nu primesc un telefon de aproape 200 de dolari - nu a fost vina lor, desigur. Au fost foarte ok, s-au oferit sa imi ramburseze jumatate din valoare - ca nu cumparasem asigurare si la o adica nu erau obligati sa imi dea nimic - insa am apelat la buyer protectionul de la PayPal si mi-am recuperat toata suma. Inainte luasem un alt telefon pe care l-am primit fara probleme. Si am mai luat parca ceva accesorii de vreo doua ori, gen carcase de telefon. P.S. Pregateste-te sa astepti cel putin vreo 40 de zile. Ei trimit repede, in maxim 3-4 zile dupa ce plasezi comanda, insa posta noastra si vama sunt dezastru.

1 răspuns:
| AndiV2 a răspuns:

Da, eu am comandata de pe Gearbest, si am primit produsul este in regula nu da teapa. Poti sa comanzi si tu, te asigur ca nu este nici un fel de teapa.