| SasaSasa2000 a întrebat:

Vreau sa cumpar ceva de pe Olx.ro,doar ca baiatul care detine acel produs, locuieste in alt oras.
Am auzit ca Olx.ro are curier, dar ce tresa fac? Cat ma va costa transportul? Mi-l aduce la mine acasa(in fata portii)?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Olx e un site de anunturi, nu am auzit sa aiba curier. Mai au promotii si contract cu diversi curieri...

Tu daca vrei sa cumperi nu trebuie sa faci mai nimic, ii spui vanzatorului ca vreo livrare prin curier si o sa se ocupe el

7 răspunsuri:
| Cheptene1Natalia a răspuns:

Nu cred ca te va costa mult

| SasaSasa2000 explică (pentru Cheptene1Natalia):

Uau mersi de ajutor, miai raspund la multe intrebari, mersi...

| Cheptene1Natalia a răspuns:

Dapoi la tine in mina ti-l aduce... Ma faci sa rid

| SasaSasa2000 explică (pentru Cheptene1Natalia):

Nu am mai luat un produs depe Olx, si n-am cum sa stiu.

| SasaSasa2000 explică (pentru Cheptene1Natalia):

Te rog sa stergi raspunsul tau, multumesc.

| Cheptene1Natalia a răspuns:

Wa malii