| StefanLucian a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un laser verde bugetul ar fi intre 150-200 lei.Stiti genul de laser care sa sparga baloane sa aprinda chibrituri si daca il pui pe piele sa te arzi.Am un prienten care are asa ceva si a dat pe el 32 de dolari problema e ca l-a luat din China sad am gasit pe okazii ceva la 1000mw dar imi e frica sa nu imi iau teapa ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Smockie a răspuns:

Zii prietenului tau cand se mai duce in china sa iti ia si tie unul, pe la noi in Romania nu se confectioneaza si nu se gaseste asa ceva