| madu_7311 a întrebat:

Am un laser 50mw green Pe net arata ca poti aprinde tigari cu el poti sparge baloane si multe alte trucuri dar al meu nu face nimic dintre ele sad Doar o lumina verde big grin Va rog ajutati-ma vreau sa il fac sa sparga baloane sa aprinda tigari etc big grin Dau fundawinking

2 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Incearca sa il tii mai mult si mai aproape. Am un laser 35mw si sparge un balon cam in 15 secunde.

| Melcus a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=J7zh07Cr_WU

Daca procedezi ca în acest videoclip, vei reusi cu siguranţă să aprinzi un pai de chibrit.