| MCA a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Samsung Galaxy S2 Plus de la Altex. Nu stiu cum sa procedez. Sa imi cumpar telefonul online sau sa ma duc la ei magazin!

4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Cel mai bine e sa-l iei personal de la magazin. Vezi produsul in fata, iti prezinta oferta, faci garantia pe loc, verifici produsul, etc.
Plus ca nu platesti nici transport.

| sosostore a răspuns:

Mai bine de la ei din magazin, e superb telefonul

| anonimus321 a răspuns:

Hei,iti recomand sa mergi la ei in magazin,vei fi mai sigur. online, nu se stie cum ti se aduce acasa, in stare buna sau nu.cel mai bine este sa mergi la ei in magazin, si sa-l ridici tu personal, vei fi sigur ca nu va pati nimic

| TheRaul556 a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la magazin sa il iei.