| SasaSasa2000 a întrebat:

Salut TPU, vreau să îmi iau un iPhone, cel mai probabil la mâna a 2-a... De unde pot achiziționa? Am căutat pe flip.ro, dar nu găsesc decât un iPhone 7 și eu vreau un 8, este puțin mai bun la procesor. Voi ce recomandați?

Răspuns Câştigător
| newaccountbye a răspuns:

Recomand iPhone 8 nou, e super accesibil

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anastasia3453446 a răspuns:

Mi am luat in vara asta un iPhone 11 de pe flip white 128 gb excellent cu 2200 lei dar am asteptat doua trei saptamani verifica siteul zilinic, dupa sarbatorii sunt sanse sa gasesti mai variat

| 85448832235789999 a răspuns:

Achiziționează ma-i bine un x