| anonim_4396 a întrebat:

Am 1500 de lei și vreau sa îmi cumpăr neaparat IPhone. Ce sa aleg, IPhone X SH de pe Flip.ro sau IPhone SE 2 nou de pe eMAG? Sau ce alta varianta îmi recomandați și de ce?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dublu ram, dublu memo interna, dublu cameră, dublu filmare, dublu tot

https://www.emag.ro/......DNCW8JMBM/

și e doar un exemplu. Dar tu fă ce vrei, doar îs banii tăi

| flixbuster a răspuns (pentru sierra1):

Recomand si eu din plin Samsung A53 5G. Chiar si fratiorul mai mic Samsung A33 5G e beton (si putin mai ieftin) - e aceeasi platforma hardware, doar la camere si storage difera.

Dar daca omu' vrea neaparat iPhone, mai bine SE2 nou, zic eu.