| GeOrGy2110 a întrebat:

Vreau sa imi iau o placa de par, ce marca imi recomandati?

8 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Toate sunt asemanatoare din punctul meu de vedere! Uite aici cateva modele: http://www.compari.ro/placa-de-intins-parul-c4209/!

| PinkLove20 a răspuns:

Placa de indreptat parul Rowenta SF6150D4,
Temperatura maxima (C):

Reglaj temperatura:

Da

Display:

LCD

Timp de incalzire:

30 secunde

Tip invelis:

Nano Ceramic

Utilizare:

Uscat

Altele:

Maner rotunjit
Placi inguste 2.5 cm
Pro curl system
Functii

Easy lock:

Da

Ionizare:

Nu

Alte functii:

Ultrashine Nano Ceramic
Accesorii

Accesorii:

Da

Pentru ondulat:

Da

Husa:

Nu

...Am si eu, e foarte buna, ti-o recomand cu foarte mult drag>:d

| bombonikamika a răspuns:

Pai eu tias recomanda o marka de calitate si neaparat olaca sa aiba chestia aceea unde iti poti regla gradele

| bluegirl13 a răspuns:

Si eu am placa de par care intinde parul excelent de bine...marca este Remington
http://www.shopmania.ro/ingrijire-par/p-remington-s1001-7265564

| xReminisce a răspuns:

Iti recomand Remington sau Braun!

| alinaiiiioana a răspuns:

Remington si rowenta sunt cele mai bune. nu e de joaca cu parul mai bine dai putin mai mult da esti in sigurantawinking

| SangJin a răspuns:

Eu stiu ca alea de la Remington sunt cele mai bune.

| Flavia2011 a răspuns:

Eu mi-am luat acest model, Placa de par rotativa InStyler
Link: http://www.thegift.ro/......ler-p-1036
Indreapta, onduleaza, coafeaza, da amploare si volum parului tau, in acelasi timp si nu deterioreaza parul ca o placa obisnuita. Ai si o prezentare video despre cum se utilizeaza acest produs si pretul este unul foarte bun, doar 95 de lei.