| Pufiskate a întrebat:

Dragii mei! Va intreb si eu ceva si va rog mult sa-mi raspundeti. Sa-mi iau acum niste tenisi Converse, galbeni(acestia http://www.frogs.ro/categorie/bascheti) sau sa mai astept sa se incalzeasca? Credeti ca o sa mai fie vreme urata, ploioasa?

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu o sa mai fie vreme urata...e din ce in ce mai frumos afara.Primavara isi intra in drepturi happy deci ia-ti niste balerini sau niste tenisi subtiri happy

| BiuL a răspuns:

Daca ai banii, ia-ti acum pentru ca poate peste 1 luna nu vor mai fi