| krt0f1oR a întrebat:

Vreau sa-mi iau un scaun nou pentru statul la birou, am un buget maxim de 700 Ron. Eu ma gandeam la genesis nitro 330 si nitro 440, inaza raven, inaza cobra, inaza tornado, arozzi enzo. Pe care sa-l aleg sau ce alte modele mai bune stiti?
Dau FUNDA.

2 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

La banii ăștia nu îți livrează nimeni pachetul complet cu secretara blonda ukraenianca sau nici măcar moldoveanca pentru pus sub birou
așa că mai pune 1 zerou poate poate gasesti o oferta completa cu all inclusive