| Skylimit a întrebat:

Am o intrebare : As dori sa cumpar un scaun de birou cu un buget de pana 1.500 lei dar nu stiu ce sa aleg. M-am uitat pe PCGarage la ceva scaune de gaming dar am vazut ceva review-uri negative (mai ales din partea firmei Arozzi) asa ca va cer ajutorul. Nu stiu daca are o importanta majora dar am 177 cm, si vreo 76 kg. Mentionez ca stau foarte mult in timpul zilei la PC. Ce sa mai, toata ziua laughing. Orice recomandare insotita cu niste argumente este primita cu mare caldura. Multumesc anticipat si va doresc o zi/seara placuta!

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ți-l recomand pe acesta: http://www.pcgarage.ro/scaune-gaming/akracing/premium-v2-negru-carbon/
Arată superb și materialele din care e făcut sunt foarte bune.