| Shooter a întrebat:

Transportul la MediaGalaxy este gratuit...sau trebuie sa platesc ceva?

3 răspunsuri:
| Cipri1993 a răspuns:

Poftim tot ce ar trebui sa te intereseze

Serviciul Relatii Clienti este disponibil tututor clientilor care doresc informatii privitoare la electrocomplexurile MEDIA GALAXY.
In plus, contactand reprezentantii acestui departament poti afla informatii despre:

Produsele si serviciile oferite de MEDIA GALAXY (service, transport gratuit, etc.)
Promotii si oferte speciale
Solutii financiare disponibile in reteaua MEDIA GALAXY

Echipa noastra de profesionisti va sta la dispozitie, avand urmatorul program:

Luni-Vineri: 09.00-20.00
Sambata: 09.00-16.00

Punctele de contact sunt urmatoarele:

Telefon: 08010MEDIAG (08010633424 - disponibil in toata tara cu tarif local), apelabil din reteaua Romtelecom si
*MEDIAG (*633424 - Orange si Vodafone, tarif in retea)
E-mail: relatiiclienti@mediagalaxy.ro

Timpul de rezolvare a solicitarilor clientilor nostri este de maxim o zi, timp valabil mai ales pentru solicitarile primite prin intermediul adresei de e-mail.

Drepturile cumparatorului sunt garantate si de OUG 21/1992 si HG 394/1995 cu modificarile ulterioare.

funda?

| Shooter explică (pentru Cipri1993):

Deci...e gratuit sau nu?

| Cipri1993 a răspuns (pentru Shooter):

Da, funda?