| gabytzu22 a întrebat:

Salut tuturor,maine este ziua mea, si vreau sa-mi cumpar niste tricouri albe personalizate "toate's la fel, 20cm" sau ceva de genu. puteti sa-mi recomandati niste site-uri serioase?

10 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Interesant mesajul. :))
Poate te vor intreba unii: "Da, tu te unde stii?!"
www.tshirtandpolo.ro sau la un centru din orasul tau care se ocupa cu asa ceva ( trebuie sa fie macar unul).
P.S La multi ani.

| Weider a răspuns:

Să cumperi tricouri de genul ăla?
Ca toţi pişaţii de cocălari.
PS: La mulţi ani! nu uita, renunţă la idioţenile alea.

| Nolifenodeath a răspuns (pentru Weider):

Scuze ca ma bag dar nu cred ca cei de la 20 cm sunt cocalari daca tu asta crezi shoot you self tongue
PS: Asculta Paraziti si o sa vezi ca nu sunt cocalari

| Weider a răspuns (pentru Nolifenodeath):

Ii stiu bine pe Parazitii si Ombladon.

| Ilusi00n a răspuns (pentru Weider):

Parazitii sunt cocalari? laughing)))Ii stii tu bine de unde? Draga. daca le-ai facut cateun blowjob la fiecare prin toaleta vreunui club, nu inseamna neaparat ca ii cunosti mai bine laughing)))))))))

| Nolifenodeath a răspuns (pentru Weider):

Ombladon este din trupa Parazitii cum poti spune si laughing Go home Weider you are cocalar

| Weider a răspuns (pentru Nolifenodeath):

Esti prost.

| Nolifenodeath a răspuns (pentru Weider):

Weider sincer nu cred ca TPU este locul unde sa ne face prost unu pe altu sau altceva si in plus nu are rost sa ma cert cu tine numai bine.

| Weider a răspuns (pentru Nolifenodeath):

Numai bine si tie.