| cappucinno a întrebat:

Buna seara TPU! Sunt baiat in clasa a 9-a si vreau niste sugestii pentru imbracaminte. cum m-as putea imbraca la liceu. ceva la moda as dori sa-mi schimb stilul de a ma imbraca. Multumesc

Răspuns Câştigător
| LgbtGirl a răspuns:

Nu baga in seama rautaciosi! Eu iti recomand sa porti blugi simpli sau cel mult prespalati asa, cu camasi desfacheiata si tricou pe dedesubt, in picioare bascheti.
Acum ca e iarna poti incerca plovere mai clasice in combinatie cu blugi. Sau bluze simple cu sacou negru si blugi. Evita pantofi sport si hanaoracele cu fermoar. Culorile tipatore.
Multa inspiratie la cumpraturi iti doresc! happy

3 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Esti gay?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ti foc