Întrebare recomandată | Alexandru14125 a întrebat:

Salut.Unde gasesc si eu ochelari RayBan Wayfarer originali prin Bucuresti? Sau un site unde imi poate garanta cineva ca sunt originali.Multumes

4 răspunsuri:
| agoodfriend a răspuns:

Firma asta este slabuta, chiar daca are ochelari de sute de euro. Iti recomand Polaroid, au lentile bune si la preturi rezonabile. Magazinele de optica medicala.

| blueberrypie a răspuns:

Magazinele Medical Optik.Este unul pe Bd. Ion Mihalache.

| Alexandru14125 explică:

Mersi. Dar are cineva idee despre site-ul acesta daca este de incredere? http://www.rayban-outlet.ro/