| problems a întrebat:

Unde gasesc ochelari RAYBAN WAYFARER in Craiova dar sa fie sub 30 de lei pls...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Okazii.ro

4 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Incearca la new yorker poate gasesti

| Dxi a răspuns:

RayBan la 30 de lei? Ii vrei si originali? Scuze ca-ti zic, dar nu ai de unde! Doar daca ii dai in cap unuia care are si i-i furi, alta solutie nu ai.Eu mi-am cumparat ceva asemanator si NU sunt de 'firma' si am dat 400 de mii pe ei!

| Diiaaa_3397 a răspuns:

Ma vere unde *** sa gasesti tu sub 30 de lei? straight face te-a ajuns criza? poate deia nasphet da.

| jhonnyx4 a răspuns:

Prietene
ochelari Ray ban originali sunt la la 300 lei ( 3 milioane ) in sus fie ca sunt de soare fie ca sunt de vedere
eu am dat 380lei pe niste rame RayBan si sa stii ca merita
dar in fine tu faci ce vrei
daca vrei doar sa fi la moda si sa ii ai doar ca un accesoriu la o garderoba atunci cauta prin New-Yorker ( depinde unde stai ) o pereche la 40-80 de lei