| Alextusent a întrebat:

Salut utilizatori de TPU, am ocazia sa cumpar unul dintre urmatoarele telefoane, Huawei U8160 si Sony Ericsson c905. Pe care sa-l cumpar?

Răspuns Câştigător
| StefaniaM a răspuns:

Huawei-ul e mult mai misto.Are android, touch si arata mult mai bine decat celalalt.Are Sony-ul camera de 8 Mp, dar mie mi se par mult mai tare un Smartphone decat Un Ne-Smarphone, care arata si cam vechi

4 răspunsuri:
| AleexNC a răspuns:

Depinde ce te intereseaza mai mult la el...
Adica jocuri, designul, internet, claritatea pozelor, etc.
Cred ca Huawei e mai bun thinking

| Kamiichu a răspuns:

Huawei U8160, am avut si eu de la Huawei si e foarte bun big grin

| David992 a răspuns:

Huawei-ul este cea mai buna alegerewinking

| George_Ifrim_1995 a răspuns:

Salut! Sincer eu am un Huawei sonic si sunt foarte multumit de el.Telefoanele Huawei sunt la mare cautare datorita raportului calitate/pret.Despre acel Sony nu stiu prea multe.E alegerea ta, sper sa iti fi fost de ajutor. Paste Fericit!