| mihai_6493 a întrebat:

Ce parere aveti despre Sony Ericsson C905? Ati avut probleme cu el?

2 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Este super, are camera foto de 8mp, wi-fi te conectezi la net din locuri care emit wi-fi, cardul suportat e de 8gb, are si gps, nu conteaza ca nu are touchscreen(nu imi place touchscreen-ul)

| radu75 a răspuns:

Foarte bun, m am uitat si pe net, am de 6 ani numai telefoane sony-ericsson, nu le am dat pe celelalte pentru ca s au stricat, ci pentru ca mi luam altul nou, acum am g900. daci, fff bun!