| alex1992 a întrebat:

Va rog frumos sa-mi spuneti si mie unde gasesc in Bucuresti 2 papagali perusi? am inteles ca in piata obor? daca nu...pe unde mai sunt pet shopuri?(bine ar fi in sect.2). Multumeschappy

4 răspunsuri:
| Lulupana1234 a răspuns:

Poți căuta prin Carefour Colentina cred, este o secțiune pe galerie vizavi de toalete.Acolo există și jucării mâncare și animale vii peruși și pești și multe altele.Intrebarea a fost pusă în 2010 sper că ai reușit să găsești

| Anonim33332132 a răspuns:

Daca vreai am si eu de vanzare

| EaaRux a răspuns:

Exista un pet shop langa Podul Grant, Str. Turda, Nr. 117-119, Sector 1.Se numeste Animax si de acolo mi-am luat eu papagalii.

| cristianahsm a răspuns:

La piata delfinului, in cora pantelimon, obor