| rAc0132 a întrebat:

as vrea sa stiu daca in piata obor mai exista si alti papagali in afara de perusi, fiindca maine ma duc acolo si vreau sa imi iau un papagal Agapornis sau Nimfa.Va rog ajutati-ma daca stiti.!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Știi cum e la obor găsești de toate: ace-brice-și-carice. Du-te, cine știe ce nu găsești.

| rAc0132 explică (pentru sierra1):

Am cautat peste tot, si nu gasisem.Am zis ca ma dau batut si dupa am auzit un ciripit.M-am luat dupa el si am gasit! Mi-am luat un agapornis xD

| sierra1 a răspuns (pentru rAc0132):

Bravo!