| ladarualin a întrebat:

Vand telefon samsung corby.Cine vrea ma cauta pe id:ladarualin. E doar 500lei sau chiar 460lei. e nou nout abia mi la dat cineva de ziua mea dar alt cineva adica tata mia cumparat un iphone 4. Tare nu.Deci cine vrea ma cauta. Dau funda cine in cumpara.

4 răspunsuri:
| NuImiPunNume a răspuns:

500 de lei pe un Samsung corby,?, mai bine ma duc sa il iau din magazin. ca acolo ii intre 200-300 de lei. nu ma crezi utate pe net laughing

| Șttefania a răspuns:

Esti nebun?! 500 de lei pe un corby? Serios?! De pe net de pe Yourphone.ro il poti lua cu 300 de lei, asa ca de ce sa dai aici cu 2 milioane mai multhappy Scuze dar ar trebui sa fi prost ca sa cumpere un corby cu 500 de lei. Mai scade din pret frate

| ScheißeBeMine a răspuns:

Ce norocos esti laughing

| saralove a răspuns:

Eu am un iphone 4 si un galaxy s2 si le port pe amandoua odata nu trebuie sa il vinzi