| M1ha3la a întrebat:

Fiti foaaarte atenti va rog! Deci. ziua mea este pe 29 octombrie si as vrea sa`mi cumpere tata un iphone 4. Dar problema este ca mi-am cumparat un telefon acum cateva luni, mai exact in iulie. Si vreau sa-i dau "game over" la telu` asta.laughing acum vreau sa`mi spuneti daca il scap "din greseala in WC"laughing se strica? adica se mai aprinde? va roog dau funda la cele mai bune raspunsuri.happy(telefonul actual este samsung hello kitty)happy

Răspuns Câştigător
| crhh a răspuns:

Nu mai bine ii dai la cineva telefonul acela? Aveti unii din voi multi prea multi bani si dorinte foarte aiurea, nu va gandititi ca banii aceia sunt munciti sau ca altii ar trage din greu pentru suma aceea de bani. In fine, revenind la raspunsul tau, poti discuta cu tatal tau pe tema aceasta si sa-i spui ca iti doresti neaparat telefonul acela, iar ori alegi sa faci schimb cu cineva (si sa-i dai diferenta de bani) ori daca nu, vorbeste cu tatal tau sa ii lase mamei tale telefonul tau, iar tu sa-ti iei telefonul acela nou. Si ca apropo, la multi ani si tot ce-ti doresti pentru data de 29. O seara placuta!

1 răspuns:
| M1ha3la explică:

Multumesc!